Category

K.G. I

Rank Student Name Scholl Name
1st Harsh S. Yeole Symbiosis Kindergarten, Nashik (M.S.)
2nd Laksh Rajeev Vasayani Mother’s Pet Kindergarten, Sadar, Nagpur (M.S.)
3rd Vihang Mahajan Mother’s Pet Kindergarten, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)

K.G. II

Rank Student Name Scholl Name
1st Harsh S. Yeole Mother’s Pet Kindergarten, Sadar, Nagpur (M.S.)
2nd Laksh Rajeev Vasayani S.R.K. Indo Kids, Jalalkheda, Tah. Narkhed, Dist. Nagpur
3rd Vihang Mahajan Mother’s Pet Kindergarten, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)

Nursery

Rank Student Name Scholl Name
1st Akshita Agrawal Mother’s Pet Kindergarten, Dabha, Nagpur (M.S.)
2nd Veer Sangar Mother’s Pet Kindergarten, Sadar, Nagpur (M.S.)
3rd Nazia Rahisuddin Siddiqui St. Ann’s English Medium School (CBSE), Dahegaon, District Nagpur (M.S.)

Std. I

Rank Student Name Scholl Name
1st Srishti Kashyap Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Aditya Mahajan The Swaminarayan School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)
3rd Manashwi Patel Central India Public School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)

Std. II

Rank Student Name Scholl Name
1st Srishti Kashyap Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Aditya Mahajan The Swaminarayan School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)
3rd Manashwi Patel Central India Public School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)

Std. III

Rank Student Name Scholl Name
1st Vedansh Dadhich Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Mehakpreet Kaur Gurunanak International Public School, Ludhiana (Punjab)
3rd Jatin Kumar D.A.V. Centenary Public School, Jagraon, District Ludhiana (Punjab)

Std. IV

Rank Student Name Scholl Name
1st Vedansh Dadhich Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Mehakpreet Kaur Gurunanak International Public School, Ludhiana (Punjab)
3rd Jatin Kumar D.A.V. Centenary Public School, Jagraon, District Ludhiana (Punjab)

Std. IX

Rank Student Name Scholl Name
1st Devesh Maurya Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Ashlesha K. Mahajan Shantiniketan English School, Washim (M.S.)
3rd Rutuja B. Magar Alphonsa English School, Aurangabad (M.S.)

Std. V

Rank Student Name Scholl Name
1st Adesh Dhananjay Pandhare Sainik Public School, Wadki, District Yavatmal (M.S.)
2nd Krish Khetan The Swaminarayan School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)
3rd Rashi R. Jhunjhunwala Shri Swami Vivekanand English School, Akot (M.S.)

Std. VI

Rank Student Name Scholl Name
1st Adesh Dhananjay Pandhare Sainik Public School, Wadki, District Yavatmal (M.S.)
2nd Krish Khetan The Swaminarayan School, Wardhaman Nagar, Nagpur (M.S.)
3rd Rashi R. Jhunjhunwala Shri Swami Vivekanand English School, Akot (M.S.)

Std. VII

Rank Student Name Scholl Name
1st Abhishek Bondre D.A.V. Public School, Neeljay, Post -Punwat, District Yavatmal (M.S.)
2nd Janhavi Sanjay Narule The Chanda Devi Saraf School, Shastri Layout, Nagpur (M.S.)
3rd Isha Agrawal Sunflag School, Warthi, Dist. Bhandara (M.S.)

Std. VIII

Rank Student Name Scholl Name
1st Abhishek Bondre D.A.V. Public School, Neeljay, Post -Punwat, District Yavatmal (M.S.)
2nd Janhavi Sanjay Narule The Chanda Devi Saraf School, Shastri Layout, Nagpur (M.S.)
3rd Isha Agrawal Sunflag School, Warthi, Dist. Bhandara (M.S.)

Std. X

Rank Student Name Scholl Name
1st Devesh Maurya Ambuja Vidya Peeth, Rawan, District – Baloda Bazar (C.G.)
2nd Ashlesha K. Mahajan Shantiniketan English School, Washim (M.S.)
3rd Rutuja B. Magar Alphonsa English School, Aurangabad (M.S.)